Lena Meyer Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk ve Tek Lena Meyer Türkiye Fan Sitesine Hoş Geldiniz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Antilena Hakkındaa..

2 posters
YazarMesaj
Mustifix
Administratör
Mustifix

Antilena Hakkındaa.. Empty
MesajKonu: Antilena Hakkındaa..   Antilena Hakkındaa.. EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 8:09 am

arkadaşlar sabah antilena diye biri siteye üye olup her konuya lena hakkında kötü şeyler yazmış..

ben sabah kimse yokken teker teker temizledim ve antilena isimli üyeyide banladım..

ama yeni hesap açıp girebilir o zamanda gördüğüm zaman banlarım o yüzden ben yokken yeni hesap açıp girerse kusura bakmayın diğer adminler online olursa onlarda banlayabilir..
https://lenameyertr.forum.st
lena_manga
Üye

Antilena Hakkındaa.. Empty
MesajKonu: Geri: Antilena Hakkındaa..   Antilena Hakkındaa.. EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 8:39 am

o antilena benim beni banalamayın lütfen artık banlandıktan sonra düşündüm sertap bizi birinci yapınca öbür ülkeler nasıl üzüldüyse bizde öyle üzülcez lenanın kazandığına ama lena herşeye rağmen kazandı israil veya yunanistan kazansaydı kızardık ve dahada üzülürdük bendehayran almasam ile artık lenayı seviyorum

Antilena Hakkındaa..
1 sayfadaki 1 sayfası