Lena Meyer Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk ve Tek Lena Meyer Türkiye Fan Sitesine Hoş Geldiniz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

2011 Gene Lena

2 posters
YazarMesaj
Murderer
Administratör
Murderer

2011 Gene Lena Empty
MesajKonu: 2011 Gene Lena   2011 Gene Lena EmptyPtsi Tem. 19, 2010 11:56 am

2011'de Almanya için Yeniden Lena!

2011 Gene Lena Congf

2010 Eurovision Şarkı Yarışması galibi Almanya, zaferi ülkelerine 28 yıl sonra yeniden tattıran Lena'yla birinciliği 2011'de bir kez daha yakalamaya çalışacak!

"Zafer Takımı Asla Değişmez"

Lena'nın "Satellite" isimli şarkısıyla Eurovision 2010'u kazanmasından sadece birkaç gün geçmesine rağmen Almanya 2011 için hazırlıklara şimdiden başladı.

Almanya Köln'de gerçekleştirilen ARD Pro7 basın konferansına katılan Almanya ulusal kanalı NDR'nin Başkanı Lutz ve Eurovision sorumlusu Stefan Raab, ülkelerinin 2011 Eurovision Şarkı Yarışması'nda yeniden Lena tarafından temsil edileceğini ilan etti.

Stefan Raab, "Almanya'nın Dünya Kupa'sını kazanması ve bir sonraki Kupa için aynı takımla hareket etmemesi bile bir aptallık olurdu. Moral ve müzikal olarak Lena'nın kendi sıfatını elinde tutmak zorunda olduğu çok açık" açıklamasını yaptı.

Ayrıca geçen yıl Lena ve şarkısının seçildiği "Unser Star für Oslo(Oslo için Yıldızımız)" ulusal elemesinin, "Unser Song für ...(... için Şarkımız)" formatında düzenleneceği bildirildi.

Lena'yı bi daha izliyeceğiz şimdi öğrendim haberim çok mutlu oldum Very Happy:D paylaşmak istedim.. 21Mayıs 2011 sabırsızlıkla bekliyorum..
Mustifix
Administratör
Mustifix

2011 Gene Lena Empty
MesajKonu: Geri: 2011 Gene Lena   2011 Gene Lena EmptyPtsi Tem. 19, 2010 11:59 am

Merhaba,

Böyle Bir Konu Zaten Var

Bakınız : https://lenameyertr.forum.st/serbest-kursu-f13/seneye-de-lena-t15.htm

o yüzden bu konu kilit + çöp
https://lenameyertr.forum.st

2011 Gene Lena
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lena 2011 eurovision
» LEna :D !!!
» Lena Sat 1