Lena Meyer Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk ve Tek Lena Meyer Türkiye Fan Sitesine Hoş Geldiniz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix

3 posters
YazarMesaj
Mustifixyedek
Üye

Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix Empty
MesajKonu: Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix   Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 12:30 pm

merhaba

arkadaşlar ben site kurucusu mustifix ben şifremi unuttum ve yöneticiler ve moderatörler e şifre göndermeyi aktif etmediğim için şifremi tekrar isteyemiyorum..

adminlerden ricam benim şifremi değiştirebiliyorlarsa [ki hiç sanmıyorum] değiştirsinler ve bana mail yoluyla bildirsinler mail adresim : ua.mustifix@hotmail.com

eğer bunu yapamıyorlarsa

Yönetim Paneli > Genel Yönetim > Forum > Güvenlik > Yönetmenler ve moderatörler için e-postayla yeni şifre yollamalarını engelleyin. : Hayır

yapıp gönder butonuna bassınlar ben o zaman şifremi kendim değiştiririm..

şimdiden teşekkürler dediğim ayarı yaptıkları zaman bu konu altında yorum olarak yaptım derlerse bende tekrar şifremi kendim değiştiririm..

Şimdiden Teşekkürler...
Murderer
Administratör
Murderer

MesajKonu: Geri: Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix   Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 1:01 pm

Şifreni değiştirmeyi denedim fakat olmadı

Yönetim Paneli > Genel Yönetim > Forum > Güvenlik > Yönetmenler ve moderatörler için e-postayla yeni şifre yollamalarını engelleyin. : Hayır

bu dediğini uyguladım şifreni değiştirlebilirsin...
Mustifix
Administratör
Mustifix

MesajKonu: Geri: Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix   Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix EmptyPaz Ağus. 29, 2010 12:44 pm

teşekkürler Murderer..Wink

sorunum çözüldüğüne göre konu kilit
https://lenameyertr.forum.st

Adminler Bakabilirmi Ben Mustifix
1 sayfadaki 1 sayfası